Könyvelő

A K&V Kft. gyöngyösi telephelyére új munkatársat keresünk KÖNYVELŐ pozícióba.

Feladatok:

  • bejövő bizonylatok könyvelése
  • főkönyvi könyvelések, egyeztetések elvégzése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése
  • adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások készítése
  • havi és év végi zárásokban, éves beszámoló elkészítésében való részvétel
  • évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés
  • statisztikai adatszolgáltatások
  • partnerekkel és adóhatóságokkal történő kapcsolattartás

Elvárás:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • vonatkozó törvények naprakész ismerete
  • szakmai önállóság, precíz munkavégzés
  • stressztűrő képesség, a nagyobb munkaterhet kihívásként kezeli
  • irodai jelenlét

Előny:

  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú együttműködés,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkaidő: 8:00 – 16:30 (irodai jelenléttel)

Munkavégzés helye: Gyöngyös

 Jelentkezni bérigény megjelölésével, önéletrajzzal az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen, érdeklődni a +36 30 249 1723-as telefonszámon lehet.