Szervíz csoportvezető

A K & V Kft. gyöngyösi telephelyére munkatársat keres SZERVIZ CSOPORTVEZETŐ pozícióba.

Amit elvárunk:

  • min. autószerelői és/vagy gépjármű villamossági végzettség,
  • vezetői, irányítói képesség,
  • jó kommunikációs képesség
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók és felső vezetés felé,
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • adminisztratív és számítógépes feladatok ellátása
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • autóbusz és tehergépkocsi szerelési és szakmai irányítási ismeretek,
  • több éves tapasztalat,
  • gyöngyösi vagy környéki lakhely.

Amit kínálunk Neked:

  • biztos megélhetést nyújtó munkalehetőség,
  • stabil, megbízható nagyvállalati háttér,
  • megbecsült munkatársak,
  • szakmai továbbképzések, tanfolyamok teljes anyagi költségének
  • finanszírozása,
  • az elvégzett tanfolyamok alapfizetésen túli plusz anyagi elismerése,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem),
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Jelentkezni önéletrajzzal az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen lehet!