FUVAROZÁSI KOORDINÁTOR

Csapatunkba FUVAROZÁSI KOORDINÁTOR munkatársat keresünk.

A K&V Kft. 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk gyöngyösi irodájába keresünk hosszútávra megbízható szakembert. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

Flottánk jelenleg 170 szerelvénnyel (13,6 m / 24 tonna) dolgozik, és keressük azt az új munkatársunkat, akinek vannak árufuvarozásban irányítási tapasztalatai mind belföldön, mind nemzetközi viszonylatokban.

Feladatok:

  • a  gépjárművezetők munkájának koordinálása:
    • fix csoportban fix gépjárművezetők teljes körű irányítása

    • gépkocsik optimális beosztása fuvarfeladatokra

    •  folyamatos tervezés a flottával

    •  gépkocsivezetők folyamatos nyomon követése, ellenőrzése

    •  útvonaltervezés, figyelembe véve a hatósági előírásokat

    •  folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel

  • a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok naprakész / határidőre történő elvégzése,
  • együttműködés a fuvarszervezéssel és más részlegekkel.

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak,
  • van legalább 3 év tapasztalatod a fuvarozás területén,
  • AETR ismeretekkel rendelkezel.

Jellemez:

  • határozott fellépés
  • magas stressz tűrő képesség.
  • pontos munkavégzés
  • erős kommunikációs képesség
  • hatékony problémamegoldó készség

Amit kínálunk Neked:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak,
  • fejlődési lehetőség, naponta új kihívások,
  • fiatalos, segítőkész csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem),
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezni itt vagy az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen lehet, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével.