Import fuvarszervező

A K&V Kft. csapatába munkatársat keres IMPORT FUVARSZERVEZŐ pozícióba.

Feladatok:

  • kapcsolattartás megbízókkal,
  • vevőreklamációk kezelése,
  • import fuvarozási feladatok megszervezése,
  • import fuvarok felkutatása a piac monitorozása mellett,
  • fuvarfeladatok teljes körű megszervezése, adminisztrációja,
  • megbízók adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása,
  • angol / német nyelven történő kommunikáció bonyolítása.

Téged keresünk, ha:

  • minimum érettségivel rendelkezel
  • fuvarozási / logisztikai területen szerezett 1-2 éves tapasztalatod van,
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak,
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudásod van (kommunikáció főleg írásban történik)
  • jellemez:
    • jó kommunikációs készség,
    • ügyfélközpontú szemlélet,
    • pontos, precíz munkavégzés,
    • jó problémamegoldó- és szervezőkészség,
    • határozottság és magas stressz tűrő képesség.

Amit kínálunk Neked:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat,
  • Cafeteria juttatás,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • fejlődési lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • sportolási lehetőségek.

Munkavégzés helye: Gyöngyös