Munka – és tűzvédelmi technikus

A K&V Kft. bővülő csapatába munkatársat keres MUNKA – ÉS TŰZVÉDELMI TECHNIKUS pozícióba.

Feladatok:

  • a mindenkor érvényben lévő törvényi, jogszabályi, hatósági és belső szabályzatok előírásai szerinti feladatok elvégzése,
  • oktatási, képzési dokumentáció összeállítása, képzésekben való részvétel illetve azok visszaellenőrzése, képzések szakmai felügyelete,
  • eszközök, gépek, berendezések üzembe helyezése,
  • munka- és tűzvédelemhez kapcsolódó szabályzatok kidolgozása, illetve egyéb kapcsolódó szabályzatok kidolgozásában való közreműködés,
  • munkahelyi balesetek dokumentálása, hatóságok felé történő jelentése, kapcsolattartás az érintett szakterületekkel,
  • munka- és tűzvédelmi előírások folyamatos ellenőrzése, és a hiányosságok megszüntetésére javaslattétel, intézkedés, visszaellenőrzés,
  • helyszíni bejárások szervezése, ezeken való részvétel,
  • tűzriadó megszervezése,
  • munkavédelmi és tűzvédelmi kultúra folyamatos fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • a munkakör betöltéséhez jogszabályokban előírt minimum képzettség,
  • munka – és tűzvédelmi területen eltöltött legalább 2 év tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rendszer szemléletű gondolkodásmód,
  • csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • tárgyaló képesség, prezentációs készség, érvelés technika,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú együttműködés,
  • fiatalos csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Egyéb:

  • A munkakör betölthető fő állásban vagy megbízásos szerződéssel.

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Jelentkezni bérigény megjelölésével, önéletrajzzal az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen, érdeklődni a +36 30 249 1723-as telefonszámon lehet.