NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Bővülő csapatunkba NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ munkatársat keresünk.

A K&V Kft. több, mint 30 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk gyöngyösi irodájába keresünk hosszútávra megbízható szakembert. Cégünk megnövekedett megrendelései miatt flottánk mellett a fuvarszervezési csapatot is bővítjük. És ehhez keressük a csapat új vezetőjét. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

Feladataid lesznek:

  • Fuvarszervezési csoport irányítása, ellenőrzése, támogatása.
  • Kapcsolattartás megbízókkal.
  • KPI mutatók elérése.
  • Tehergépjárművek, fuvarfeladatok teljes körű megszervezése, adminisztrációja eseti jelleggel.
  • Hatékony kommunikáció  a cég belső és külső ügyfeleivel.
  • Jelentések, kimutatások készítése a vezetőség részére.
  • Angol és/vagy német nyelven történő kommunikáció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végezettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség,
  • kommunikációs angol és/vagy német nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • gyöngyösi vagy Gyöngyös környéki lakhely

Jellemez:

  • vezetői szemlélet
  • csapatban történő együttműködés,
  • jó kommunikációs készség,
  • empátia,
  • mások motiválása, fejlesztése,
  • határozottság, jó stressztűrő képesség,
  • folyamatos terhelhetőség.

 Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak,
  • fejlődési lehetőség, naponta új kihívások,
  • fiatalos, segítőkész csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem),
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével.

oneletrajz@k-v.hu