Szenior szállítmányozó

Bővülő csapatunkba SZENIOR SZÁLLÍTMÁNYOZÓ munkatársat keresünk.

A K&V Kft. 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégünk fóti irodájába keresünk hosszútávra megbízható szakembert. Cégünk megnövekedett megrendelései miatt a szállítmányozási csapatot is bővítjük. Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várjuk jelentkezésedet.

Feladataid lesznek:

  • Nemzetközi, közúti, import és export, belföldi komplett-, részfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Megbízások teljesítésének nyomon követése
  • Szállítmányozási feladatok adminisztrációja
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Fuvarszervezéssel való szoros együttműködés

Téged keresünk, ha:

  • 3-5 éves releváns, közúti szállítmányozásban / fuvarozásban megszerzett szakmai tapasztalatod van
  • Rendelkezel kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • Minimum középfokú végzettséged van (szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak
  • Jellemez:
    • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
    • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség
    • Jó kommunikációs és együttműködési készség
    • Képesség nagy terhelés mellett precíz és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk Neked:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés,
  • fejlődési lehetőség, naponta új kihívások,
  • fiatalos, segítőkész csapat,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye: Fót

Munkaidő: 8-17-ig irodai jelenléttel